שולחנות עץ

     

שולחנות עץ

שולחנות עץ

 
במאמר זה נדון בנושא שולחנות עץ. שולחנות אלו מעוצבים על פי הדוקטרינה האיטלקית העתיקה ומתאימים מאד עבור בתים בעלי תשתית עיצובית בעלת מראה עתיק: חיפויי אבן מיוחדים, תפאורה עתיקה, ועוד. במידה ואין לכם את התשתית הראויה, ניתן, בהמלצת מעצב פנים, לרכוש טפטים אשר יפתרו בעיה זו במהירות. או אז, תוכלו להציב שולחנות עץ איטלקיים עתיקים ולזכות בעיצוב בעל תאימות מלאה ויופי עוצר נשימה. במאמר זה תוכלו ללמוד הכל על תכונות שולחנות העץ האיטלקיים, מידותיהם, שימושיהם ודרכי התחזוקה שלהם: 
 
מידות שולחן העץ האיטלקי
 
מדובר במידות גדולות בייחוד בתחום הגובה: גובה השולחנות רב ומצריך כסאות תואמים. אורך השולחן ארוך, והרוחב צר על פי רוב על מנת לספק ממד אחד פנוי החדר האורחים. בהמשך תוכלו לקרוא על שימושיהם של שולחנות עץ מעין אלו.
 
שימושי שולחנות העץ האיטלקיים
 
השימוש העיקרי הוא לתחום המזון: מדובר בשולחנות אוכל אשר ניתן לסעוד עליהם את הארוחות הגדולות ולארח אורחים בבית. בנוסף, ניתן להשתמש בהם כשולחנות לבית העסק לקיום ישיבות, במידה והמשרד מכיל מראה עתיק המצדיק את שילובו של שולחן זה.
 
דרכי התחזוקה של שולחנות העץ האיטלקיים
 
יש לערוך בדיקה אחת למספר שבועות על מנת לוודא שלא הצטברו נוזלים על השולחן או מתחתיו, שכן העץ עלול להתנפח או להיסדק כתוצאה מכך. במידה ונתקלתם בסדק, וראיתם את החלק המתפורר, יש להדביקו בזהירות עם דבק סופר-גלו 3, כשהדבק יוצב על הסדק עצמו והחלק יורכב אליו כמו הרכבת פאזלים. פעולה נוספת שחשוב לעשות היא לחשוף את השולחן כמה שפחות לטמפרטורות גבוהות או נמוכות באופן קיצוני. טמפרטורות אלו נמצאות בצלחות המזון שלכם, ולכן חשוב לשים מפה על השולחן או להשתמש במפית בד אישית למניעת בלאי על פלטת העץ.
 
למי פונים לקניית שולחנות עץ
 
ניתן לפנות לחנות לממכר ריהוט איטלקי לרכישת טובי שולחנות העץ. שולחנות עץ אותנטיים ניתנים לרכישה ביעילות ובקלות בחנות זו במגוון עיצובים, מידות וצורות. חשוב לברר עם מעצב פנים מהו השולחן המומלץ עבורכם, ולבצע את הרכישה המומלצת לאחר היוודע לכם הדבר.
 
במידה והתגלו סוגיות המצריכות את הייעוץ של חברת אספקת שולחנות עץ איטלקיים עתיקים ניתן לפנות אליה באופן פרונטלי או מקוון לקבלת מענה.