רהיטים מעור לבית

     

 

 

רהיטים מעור לבית

מעוניינים ברהיטים אשר עיצובם, נוחותם ורמתם יהיו מהגבוהים ביותר, ועוצבו על ידי טובי האדריכלים ? אנו ממליצים לכם על רהיטי בית ורהיטים מעור לבית. רהיטים מסוג זה הם המילה האחרונה בתחום העיצוב האיטלקי, והם כוללים שימושים שונים בעור להפקת מִרקמים שונים שלו: עור גולמי, זמש, ועוד. בנוסף, ניתן לייצר כל סוג של רהיט, כפי שתוכלו לראות בפסקאות הבאות. אנו נציג לכם מספר רהיטים מעור לבית אשר תוכלו לרכוש במסגרת רכישת ריהוט איטלקי אותנטי:

כורסאות מעור

 
כורסאות העור של חברה לממכר רהיטים מעור לבית נחשבים לכורסאות מובילות בתחומן הן מבחינת רכות העור, הן בשל הרווחה שנוצרת לאדם היושב עליהן, והן בשל הפונקציונליות הרבה שלהן: הן מסוגלות לשנות את רמת ההישענות של המשענת באמצעות בורר מצבים שנע בין 90 ל 180 מעלות, מתאימות להצבה בכל סלון מקטן ועד גדול, וניתנות לבחירה משלל עיבודי עור.
 
שזלונגים מעור
 
השזלונגים הם כורסאות מיוחדות המעוצבות בצורת גלים. הגל הראשון הוא גל קמור המשמש לישיבה, והגל השני, אף הוא קמור, נמצא בזווית כהה לגל השני ומשמש להישענות. מדובר בריהוט איטלקי אותנטי המתאים הן לבית בעיצוב עציד והן לבית בעיצוב חדש: גם וגם. ניתן למצוא שזלונגים במגוון צבעים ועיצובים. השזלונגים נחשבים רהיטים מעור לבית בעלי ייחודיות משל עצמם הן בשל צורתם החריגה, והן בשל שילובם הקל בבתים המעוצבים שונה זה מזה.
 
ספות מעור
 
ספות מעור בעיצוב איטלקי הנן ספות גדולות העשויות מעורות שונים. ניתן לרכוש ספות בשלל צבעים וצורות, בהתאם למידות הסלון ולטעם האישי שלכם. מומלץ, כמו בכל בחירת רהיטים מעור לבית, להתייעץ עם מעצב פנים בטרם הבחירה, ולגבש לעצמכם בחירה מושכלת לאחר שלמדתם והפנמתם את נושא הרהיטים מעור לשימוש ביתי.
 
תחזוקת רהיטים מעור
 
ניתן לקבל מידע על תחזוקת רהיטים מעור לבית הן בחנות בה אתם רוכשים את המוצרים, הן בעיון בקטלוגים המפורסמים על ידי חנויות אלו והן על סמך התייעצויות עם מומחים כמו סוחרי עורות. ניתן לקבל חוות דעת של מומחים אלו גם ברשת האינטרנט, שם הם מפרסמים מאמרי-מומחה רבים שניתן לקרוא וללמוד מהם כיצד יש לנקות, לטפל ולטפח רהיטים מעור לבית הפרטי שלכם.