פתרונות אחסון לבית

     

פתרונות אחסון לבית

פתרונות אחסון לבית

אם גם אתם מעוניינים בפתרונות אחסון נוחים לבית, לנו יש פתרון שיספק גם נפח אחסון רב, גם בעל עיצוב עתיק ואותנטי וגם ללא ניצול מקום רב בבית: אנו ממליצים על מזנונים בעיצוב איטלקי! המזנונים המיוחדים בעיצוב איטלקי של חברות פתרונות אחסון לבית המשווקות מוצרים אלו יספקו את כל מבוקשכם – מאחסון האביזרים הקטנים ועד לאחסון עזרי-ריהוט ופריטים גדולים. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא על המפרט של פתרונות אחסון לבית מסוג זה:

גוף המזנון

גוף המזנון עשוי מעץ עבה ועמיד במיוחד. העץ מצופה בלקה יוקרתית אשר גורמת לו לעודף ברק. גוף המזנון נחשב לגוף איכותי ועמיד, עם חלוקה נכונה למגירות, ארונות ומדפים לאחסון חפצים מכל הסוגים. זהו פתרון אחסון שלא נראה כמוהו, אשר יחסוך לכם מקום רב בבית.

דלתות המזנון

מסגרותיהן עשויות עץ, והפלטות המרכזיות עשויות זכוכית. ניתן לשלב את העץ והזכוכית בכל מיני קומבינציות כמו ריבועי זכוכית עם דופנות עץ, פלטת זכוכית גדולה אחת, ועוד. דלתות המזנון הן דלתות ציר מרהיבות אשר גם עשויות מחומרים חזקים ועמידים וגם קלות לפתיחה ואינן מורגשות כלל ועיקר.

פרזול המזנון

הפרזול של פתרונות אחסון לבית מסוג מזנון איטלקי עתיק עשוי ממתכת ומוברג על העץ או מודבק על הזכוכית. אביזרי הפרזול הללו מהווים אביזרי פרזול עמידים, חסינים מפני חלודה ומשתלבים היטב עם הנוף הביתי העתיק.

אופי המזנון: התאמתו לבית

מזנון זה הנו מזנון איטלקי עתיק, ולכן אופי העיצוב הביתי – מומלץ שיהיה עתיק. הצבת מזנון שכזה בבית בעל מראה חדש ייצור פערים עיצוביים רבים, ויש להיעזר במעצב פנים שיעשה מלאכת מחשבת על מנת לשלב בחכמה מזנון שכזה באותו בית. פתרונות אחסון לבית מסוג מזנון איטלקי עתיק מהווים יתרון עבור הבתם בעלי העיצוב העתיק הן בשל הוספת נופך נוסף למראה העתיק, והן בשל היעילות של אותם מזנונים: הם גם קטנים וגם מכילים מקום רב בתוכם בשל חלוקה יעילה למדפים, ארונות ומגירות אחסון. אנו ממליצים להתייעץ עם מעצב פנים מטעם חברה לממכר פתרונות אחסון לבגדים בארון בטרם תרכשו את המזנון. אם ישנה שאלה בנושא עיצוב איטלקי באופן כללי – ניתן לפנות לנציגי החברה לתיאום פגישה עם מעצב פנים בכל עת.