עיצוב איטלקי לבית

     

עיצוב איטלקי לבית

עיצוב איטלקי לבית

מעוניינים בכל המידע על מערכות ריהוט לסלון בעיצוב איטלקי? במאמר זה נעסוק בעיצוב העתיק והמיוחד באופן פרטני. אנו נסקור פריטי ריהוט איטלקי ונאמוד על טיבם מבחינם חומרים, עיצוב והשתלבות עם יתר התוכן בבית. בפסקה הראשונה נדון בנושא ההתאמה של עיצוב איטלקי לבית עבור בתים מסויימים, ובהמשך נדון בפריטים עצמם: השולחנות, הכסאות והמזנונים השונים. אנו בטוחים כי במסגרת מאמר זה תוכלו ללמוד הכל על עיצוב איטלקי לבית:

עיצוב איטלקי לבית – למי זה מתאים?
בראש ובראשונה, זה מיועד למי שכבר הכין תשתית עיצובית עתיקה לביתו: השתמש בחיפויי קיר בעלי מראה עתיק: חיפויי קיר מאבן ירושלמית, חיפויי קיר בסגנון כפרי וכו'. שנית, הדבר מתאים למי שבביתו אביזרים המשפיעים על רמת המראה העתיק בבית: תנורי קמין, נברשות אור, וכו'. תשתית זו מתאימה לקיום עיצוב איטלקי בבית. לעומת זאת, בבית שמעוצב בסגנון הייטק חדשני עם דלתות מודרניות, חלונות חשמליים וכו' יהיה קשה יותר להתאים עיצוב איטלקי, למעט קניית פריט ספציפי בעל מראה מודרני באופן יחסי בשל שזלונג: כורסא בזווית 130-140 מעלות בצורת גל ים הניתנת לרכישה גם בעיצוב מודרני.
 
מהו אופיו של הריהוט האיטלקי העתיק?
בראש ובראשונה, מדובר בריהוט עץ: חד וחלק! המשמעות: יש צורך לתחזק את הרהיטים, ולבצע טיפולים המגינים עליהם מפני תולעי עץ. היתרון: העץ אינו מתחמם או מתקרר כתוצאה ממזג אוויר: הוא נמצא תמיד בטמפרטורת החדר, ומותאמים לו שלל ריפודים משובחים כמו עור או זמש. בפסקאות הבאות נוכל לפרט בפניכם ממה עשויים בדיוק פריטי הריהוט השונים.

שולחן איטלקי
השולחן עשוי מעץ עבה מצופה לקה, כמיטב מסורת עיצוב איטלקי לבית. השולחן יהיה מרובע על פי רוב וצבעיו חום כהה. שולחן זה משולב עם כסאות בגובה שלו אשר תוכלו לקרוא עליהם לפרטי פרטים בפסקה הבאה.

כסאות איטלקיים
הכסאות עשויים גם כן מעץ, וגוף הישיבה מרופד בזמש. השילוב של עץ וזמש הוא שילוב מקובל במסגרת עיצוב איטלקי לבית, וניתן להתאים צבעים שונים לכסא העץ שלכם עבור ריפוד הזמש.

מזנון איטלקי
המזנון האיטלקי עשוי עץ וזכוכית עם פרזול ממתכת. מדובר במזנון אשר נועד לאחסון כלי אוכל, מזכרות ותכולת סלון אשר אינה בשימוש חיצוני. ניתן לפנות לחברה לממכר עיצוב איטלקי לבית בכל עת!